Konference Digital Media 2015

2D/3D grafika, video, multimédia - novinky v oblasti software a hardware

čtvrtek 26.11.2015, Premiere Cinemas, OC Praha-Hostivař

Multikino Premiere Cinemas v OC Hostivař Praha
čtvrtek, 26.11.2015 od 9:00

Registrace

Vstup na akci je pro registrované účastníky zdarma. Registrujte se ale včas, počet míst v sále je omezen! Registrovat ►

Program akce

Přednášky zajímavých hostů z ČR i ze zahraničí a řada doprovodných prezentací v příjemném prostředí multikina. Program ►

Partneři

Zajímavé harwarové i softwarové produkty našich partnerů budou k vidění ve foyer před konferenčním sálem. Více ►

Přednášející

Glenn Frey

Glenn Frey, MAXON Computer

Glenn zastupuje společnost MAXON Computer, výrobce populárního 3D nmodelovacího, vizualizačního a animačního programu CINEMA 4D. Glennova prezentace se bude věnovat hlavně nejnovější verzi CINEMY 4D R17, novým funkcím a nástrojům. Přednáška bude v angličtině.

Michal Řehák

Michal Řehák

Michal je oficiální evangelistou Wacom pro ČR a SK. Již 15 let se věnuje práci v oblasti grafiky. Jeho přednáška bude o úpravě výstupu renderu pomocí tabletů Wacom ve Photoshopu. Přednáška bude v češtině.

Jan Buriánek

Jan Buriánek

Jan Buriánek pracuje jako konzultant a lektor v oboru videa, 3D stereoskopie a systémů pro virtuální realitu. Na konferenci předvede novinky ve videoeditačních produktech Adobe AfterEffects, Premiere a Speedgrade. Přednáška bude v češtině.

Pavel Zoch

Pavel Zoch

Pavel patří mezi naše přední 3D grafiky, který pracuje v Cinemě 4D již od prvních verzí. Podílí se na překladu programu i na tvorbě objektů do 3D knihoven a je autorem české lokalizace a řady českých výukových materiálu k programu Cinema 4D. Mimo činnost 3D grafika také předává své znalosti studentům střední grafické školy Václava Hollara v Praze. V rámci své přednášky vás seznámí s několika interaktivními objekty a zajímavými doplňky do programu Cinema 4D. Přednáška bude v češtině.

Petr Hloušek

Petr Hloušek

Absolvent brněnské Školy uměleckých řemesel a bratislavské Vysoké školy výtvarných umění v oboru ilustrace začal jako grafický designér (1996), postupem času aplikoval zkušenosti ilustrátora do scénických a animačních médií. V roce 2010 překvapil svým velkolepým řešením scénického ztvárnění muzikálu Mary Poppins (Brno, Czech rep.), které bylo serverem Musical.cz nominováno na scénu sezony. Zde využil plně spojení realistických kulis a filmových 3D animací a snoubil je v jeden fukční celek, podobně jako v následujícím roce pro muzikálovou lední show Popelka. V roce 2013 navrhl scénu a vytvořil projekce k představení Mary Poppins na Islandu (nominace Gríman) a nově koncipovaný muzikál Cats v režii Stanislava Moši v MDB. V New Yorku realizoval scénu a projekce pro nezávislý muzikál Revolution in Elbow a za světelný design (projekce) pro Městské divadlo v Reykjavíku získal ocenění Gríman (cena islandského divadla) za představení Podivný případ se psem. Pro brněnskou hvězdárnu natočil v roce 2015 půlhodinovou pohádku ve formátu FullDome, která se stala nejúspěšnějším pořadem této instituce.