Adobe licence pro EUNIS

Výhodné EDU licence Adobe pro členy sdružení EUNIS.

Spolupráce EUNIS - ADOBE

EUNIS-CZ je nezávislým zájmovým sdružením právnických osob. Členem sdružení jsou všechny veřejné vysoké školy, vybrané soukromé školy, Akademie věd a společnosti činné v zavádění, rozvoji, řízení nebo používání informačních systémů. Více informací o tomto sdružení najdete zde.

Společnost Adobe Systems prostřednictvím svých certifikovaných EDU partnerů jako Digital Media se sdružením EUNIS dlouhodobě spolupracuje. A to jak formou finanční podpory různých konferencí, tak formou nabídky speciálních cen software Adobe pro členy sdružení EUNIS.

Přehled zvýhodněných licencí ADOBE pro členy EUNIS*

* Níže uvedené nabídky jsou určeny pouze pro členy EUNIS.cz a EUNIS.sk z řad vysokých škol a schválených vzdělávacích či výzkumných institucí.

Adobe VIP licence - časově omezené

Časově omezené licence produktů řady Creative Cloud (CC) - celého balíku Adobe CC Všechny Aplikace nebo individuálních produktů jako Photoshop CC, Illustrator CC, Indesign CC, Acrobat PRO DC, After Effects CC, Premiere Pro CC, Dreamweaver CC, Animate CC (dříve Flash) apod. Nové licence je možné zakoupit do nového účtu na libovolné období mezi 12 a 48 měsíci - uvedeno při nákupu, prodloužení stávajících licencí je poté vždy jen po 12 měsících (v případě potřeby prodloužení o více než jeden rok lze stávající licenci nechat expirovat a otevřít nový účet pro nové licence na 1-4 roky.) Licence zahrnuje možnost automatických aktualizací na nové verze bez dalších poplatků po dobu platnosti licence.

Časově omezené licence VIP jsou pro školy k dispozici ve dvou varintách - SHARED DEVICE nebo NAMED.

 

licence typu NAMED

Určeno primárně pro individuální použití na školách - např. pro učitele a zaměstnance školy. Licence je přenosná (vázaná na email / Adobe ID uživatele) a jejich správu provádí pověřený administrátor školy prostřednictím webového rozhraní. Obsahuje desktopové aplikace i všechny on-line služby jako u komečních verzí (stovky fontů, 100GB on-line prostoru, sdílení a komentování souborů apod.). Možnost druhé instalace pro práci z domu nebo na cestách.

licence typu SHARED DEVICE

POUZE KOMPLETNÍ SADY ADOBE CREATIVE CLOUD
(pro jednotlivé aplikace není nabízeno).
Určeno pro instalace na sdílených počítačích, např. v učebnách. Obsahuje pouze desktopové aplikace, on-line služby v této variantě nejsou k dispozici.
Licence je vázána na konkrétní počítač, ne na osobu. Nicméně je zpřístupněna pouze osobám povolených správcem - každý uživatel se musí přihlásit svým Adobe ID pro ověření nároku na užívání licence. Správce nastavuje okruh povolených uživatelů v sekci správy licencí.

 

Zvýhodnění Adobe pro EUNIS - časově omezené licence

Licenční úroveň: VIP4

Počínaje dnem 27.3.2018 došlo k významnému zlevnění o cca 40 % produktů Adobe licencovaných formou předplatného, časově omezených licencí pro akademické členy sdružení EUNIS-CZ.

Zvýhodnění bylo dosaženo díky zkumulování jednotlivých nákupů všech členů v cloudovém licenčním programu VIP pomocí tzv. Propojeného členství (Linked Membership), což umožnilo posunout jednotlivé VIP účty do cenové hladiny Level 4, která představuje oproti základní cenové hladině Level 1 úsporu cca 40%. Jednotlivé účty jsou nadále nezávislé, tedy mají svou vlastní správu, svého původního administrátora, své původní výroční datum, svého vlastního prodejce.

Platí pro veškeré CC a DC licence obou licenčních variant - na jméno (Named license) i na počítač (Shared Device license)

Jak se připojit k Propojenému členství pro možnost pořízení licencí v úrovni Level 4?

1/ stávající VIP účty akademických členů sdružení EUNIS-CZ byly k Propojenému členství připojeny automaticky a jsou povýšeny do úrovně Level 4. Každý administrátor takového účtu byl o změně informován mailem přímo z Adobe. Každou novou licenci i prodloužení platnosti licence stávající nyní může pořídit v této cenové úrovni EDU Level 4.

2/ u nových VIP účtů je třeba, aby prodejce, který pro Vás účet zakládá, požádal Adobe o připojení k Propojenému členství. Zde bylo po úmluvě EUNIS-CZ s Adobe nastaveno pravidelné jednorázové měsíční vyřizování žádosti nových členů, vždy k 25. dni daného měsíce.
V případě požadavku na pořízení licencí Adobe do nového účtu v této zvýhodněné cenové kategorii mějte tento uvedený proces validace na paměti, vyřízení licencí do nových účtů se tímto krokem časově prodlužuje:

  • objednávky podané do 25. dne v jednom měsíci jsou realizované a fakturované do 30. dne v tom samém měsíci,
  • objednávky podané 26. dne a později v jednom měsíci jsou realizovány a fakturována až v následujícím měsíc.

Platnost nabídky: stálá nabídka

Přehled produktů a aktuálních cen: navštivte

>>> Internetový obchod Adobe licencí pro členy Eunis >>>

 

Postup objednávky: objednejte on-line v eshopu (viz. odkaz výše) nebo nás kontaktujete na emailu obchod (zavináč) digitalmedia (tečka) cz nebo telefonicky na čísle (+420) 585 227 272.

Adobe trvalé licence (TLP)

Časově neomezené licence vybraných produktů Adobe - pouze produkty Acrobat Pro, Captivate, Photoshop Elements, Premiere Elements a vybrané elearningové a serverové produkty.
Ostatní produkty Adobe (Photoshop, Illustrator apod.) lze nakoupit již jen formou časově omezených licencí - viz. VIP licence výše v odstavci A.

Přehled produktů a aktuálních cen platných od 25.3.2021 pro členy sdružení EUNIS:

>>> Internetový obchod Adobe trvalých licencí pro členy Eunis >>>

 

Postup objednávky: objednejte on-line v eshopu (viz. odkaz výše) nebo nás kontaktujete na emailu obchod (zavináč) digitalmedia (tečka) cz nebo telefonicky na čísle (+420) 585 227 272.

Potřebujete poradit?

(+420) 585 227 272

v pracovní dny od 9:00 - 16:00

Digital Media s.r.o. je certifikovaný GOLD partner společnosti Adobe pro prodej kompletní nabídky Adobe licencí pro školství.

certifikace