Adobe licence pro školy

Vyberte si ten správný typ licencování software Adobe pro vaši školu.
Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

Školní licence software Adobe (dále jako EDU) mohou nakupovat všechny typy státních i soukromých škol, nabízející minimálně dvouleté denní studium a registrované u ministerstva školství. V rámci některých licenčních programů mohou EDU licence nakupovat i neziskové organizace. Pro studenty a učitele jsou určeny speciální studentské licence.

Adobe TLP/CLP licence - permanentní (trvalé)

Časově neomezené licence vybraných produktů Adobe - pouze produkty Acrobat Pro, Captivate, Presenter, Photoshop Elements, Premiere Elements a některé serverové produkty.

Prodej trvalých licencí produktů Adobe pro grafiku, web a design (Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash apod.) byl ukončen v roce 2015 a tyto produkty lze nakoupit již jen formou časově omezených licencí - viz. VIP licence níže v sekci B.


Adobe VIP licence - časově omezené

Časově omezené licence produktů řady Creative Cloud (CC) - celého balíku Adobe CC All Apps nebo individuálních produktů jako Photoshop CC, Illustrator CC, Indesign CC, Acrobat DC, AfterEffects CC, Premiere Pro CC, Dreamweaver CC, Animate CC (dříve Flash) a další. Nové licence jsou časově omezeny na 1-4 roky dle vašeho rozhodnutí při nákupu, prodloužení stávajících licencí je možné vždy jen o jeden rok (v případě potřeby prodloužení o více než jeden rok lze stávající licenci nechat vyexpirovat a nahradit novou licencí novou na 1-4 roky.) Licence zahrnuje možnost automatických aktualizací na nové verze bez dalších poplatků po dobu platnosti licence.

Časově omezené licence Adobe Creative Cloud jsou pro školy k dispozici ve dvou varintách - NAMED nebo SHARED DEVICE.

POZNÁMKA: Většina českých a slovenských vysokých škol má aktivní kontrakt na nákup software Adobe prostřednictvím sdružení EUNIS - více informací zde.

licence na zařízení (SHARED DEVICE)

POUZE KOMPLETNÍ SADY ADOBE CREATIVE CLOUD
(pro jednotlivé aplikace není nabízeno).
Určeno pro instalace na sdílených počítačích, např. v učebnách. Obsahuje pouze desktopové aplikace, on-line služby v této variantě nejsou k dispozici.
Licence je vázána na konkrétní počítač (ne na osobu). Nicméně je zpřístupněna pouze osobám povolených správcem - každý uživatel se musí přihlásit svým Adobe ID pro ověření nároku na užívání licence. Správce nastavuje okruh povolených uživatelů v sekci správy licencí.

licence na jméno (NAMED)

Určeno primárně pro individuální použití ve školách - pro vyučující a zaměstnance školy. Licence je přenosná (vázaná na email / Adobe ID uživatele), jejich správu provádí pověřený administrátor školy prostřednictím webového rozhraní.

Obsahuje desktopové aplikace i všechny on-line služby jako u komečních verzí (stovky fontů, 100GB on-line prostoru, sdílení a komentování souborů apod.). Možnost druhé instalace pro práci z domu nebo na cestách.

Speciální nabídka pro základní a střední školy

Creative Cloud NAMED 300+ Multilicense - pro ZŠ/SŠ

Varianta školní multilicence pro základní a střední školy určená studentům, učitelům a pracovníkům školy pro jmenovité přidělení licencí.

Umožňuje osobám s přidělenou licencí využívat aplikace Adobe nejen při výuce a práci na počítačích v prostorách školy, tak také na domácí přípravu. A to včetně doplňkových mobilních aplikací a online služeb.

K dispozici od počtu 300 licencí za cenu € 1 844 / 45 542 Kč s DPH na 12 měsíců a výš.
Platí pro nové licence i prodloužení stávajících.

Creative Cloud SHARED DEVICE 25+ Multilicense - pro ZŠ/SŠ

Školní multilicence pro základní a střední školy pro výuku, s aktivací na zařízení.
Časově omezená licence produktů verze CC (vždy nejaktuálnějších), určených pro výuku i vyučijící za výhodnějších cenových podmínek. S instalací vázanou na zařízení školy, a plus nutností přihlášení každého uživatele pro ověření nároku na použití.

K dispozici formou sady desktopových aplikací Adobe Creative Cloud pro počet od 25 počítačů za cenu € 774 / 19 130 Kč s DPH na 12 měsíců a výš.
(Upozornění - cenově výhodnější již od požadavku na nákup sad Creative Cloud pro 3 a více počítačů).

Potřebujete poradit?

(+420) 585 227 272

v pracovní dny od 9:00 - 16:00

Podrobnější popis nabídky pro školství na stránkách www.Adobe.cz.

Digital Media s.r.o. je certifikovaný GOLD partner společnosti Adobe pro prodej kompletní nabídky Adobe licencí pro školství.

certifikace