Adobe licence pro státní správu

Vyberte si ten správný typ licencování software Adobe pro vaši organizaci.
Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

Využijte možnost zvýhodněného nákupu software! Pokud uvažujete o nákupu software firmy Adobe, můžete se ihned stát multilicenčním zákazníkem. Přinese Vám to řadu zajímavých výhod.

(+420) 585 227 272

v pracovní dny od 9:00 - 176:00

Digital Media s.r.o. je certifikovaný GOLD partner společnosti Adobe pro prodej kompletní nabídky Adobe licencí.

certifikace

Permanentní (trvalé) licence

Časově neomezené licence VYBRANÝCH produktů Adobe - produkty Adobe Acrobat, Captivate, Presenter, Lightroom, Photoshop Elements, Premiere Elements, sada Technical Communication Suite.
(Prodej trvalých licencí Adobe pro grafiku, video, audio, a web (verzí CS6) byl UKONČEN dnem 30.5.2014). Nyní jsou tyto produkty k dispozici pouze ve verzích CC formou časově omezených licencí.

TLP licence

Trvalá licence produktů Adobe pro státní správu bez kontraktu, využívající softwaru Adobe v menším množství. Dodání formou instalace ke stažení a licenčního certifikátu s licencemi vystavenými automaticky pro Windows i MacOS (je-li k dispozici)

CLP licence

Trvalá licence produktů Adobe pro státní správu s CLP kontraktem, mohou nakupovat za ceny dle odpovídající úrovně, ve které se nachází. Dodání opět formou instalace ke stažení a licenčního certifikátu s licencemi vystavenými automaticky pro Windows i MacOS (je-li k dispozici)

Časově omezené licence

Licence kompletní sady Adobe Creative Cloud, nebo vybraných individuálních aplikací verze CC a Acrobat.
Licence jsou časově omezeny na 1-4 roky podle vybraného licenčního programu, instalace jsou standardní na lokální počítače. Licence zahrnuje možnost automatických aktualizací na nové verze bez dalších poplatků po dobu platnosti licence.

Creative Cloud All Apps

Kompletní sada produktů verze CC 2022, přidělování licencí dle Adobe ID uživatele. Verze All Apps zahrnuje všechny desktopové aplikace Adobe, každou ve verzích CC2022 a vybrané starší, dále mobilní aplikace a online služby (fonty, sdílený prostor, atd.).

Single App CC

Individuální produkt verze CC 2022, celkem k dispozici na výběr z 9 produktů. Licence přidělována dle Adobe ID uživatele. Zahrnuje požadovanou desktopovou aplikaci Adobe, ve verzích CC2022 a vybrané starší, plus online služby (fonty, sdílený prostor, atd.).