Licence Adobe pro studenty a učitele

Vyberte si ten správný typ licencování software Adobe.
Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

Společnost Adobe nabízí vybrané licence svých produktů pro studenty denního studia na základních, středních, vyšších a vysokých škol, a učitele na takových školách vyučujících.

Takové verze nejsou omezeny v rozsahu využití, student/učitel je tak smí používat PLNĚ KOMERČNĚ.

(+420) 585 227 272

v pracovní dny od 9:00 - 16:00

Které produkty jsou ve student / učitel licencích k dispozici?

Pro studenty a učitele nabízí společnost Adobe pouze VYBRANÉ individuální produkty a sady.
A dále v různých licenčních variantách - licence trvalé, nebo časově omezené.

Grafické, designové a video produkty jsou pro studenty/učitele nabízeny POUZE ONLINE, přímo na stránkách výrobce - společnosti Adobe, za pravidelný roční poplatek. V nabídce je buď fotografická sada s Photoshopem a Lightroomem, nebo kompletní sada Adobe Creative Cloud, obsahující veškeré produkty verze CC a Acrobat Pro.
Tyto sady jsou dostupné na stránkách Adobe, za pravidelný roční poplatek. Popis licencí Adobe Creative Cloud pro studenty a učitele.
 
Produkty ČASOVĚ OMEZENÉ ve verzi pro studenty
Adobe Creative Cloud Adobe Creative Cloud   Adobe Photoshop CC & Lightroom CC Adobe Photoshop CC & Lightroom CC
Koupit českou verzi, pro Windows nebo MacOS 19.66 € včetně DPH
měsíčně
Koupit anglickou verzi   Koupit českou verzi, pro Windows nebo MacOS 12.09 € včetně DPH
měsíčně
Koupit anglickou verzi  
Koupit anglickou verzi, pro Windows nebo pro MacOS 19.66 € včetně DPH
měsíčně
Koupit anglickou verzi   Koupit anglickou verzi, pro Windows nebo pro MacOS 12.09 € včetně DPH
měsíčně
Koupit anglickou verzi  
 

Oprávnění uživatelé

 • Studenti univerzit a vyšších škol – studenti, kteří jsou zapsáni do institutu vyššího vzdělávání, který je definován jako akreditovaná veřejná nebo soukromá univerzita či vyšší škola (včetně vyšší střední školy, pomaturitního studia a vyšších odborných škol), které udělují tituly vyžadující ne méně než dva roky řádného denního studia.
 • Studenti základních a středních škol – studenti zapsaní do akreditované veřejné či soukromé základní nebo střední školy, která zajišťuje řádnou denní výuku.
 • Profesorský sbor a personál – učitelé a personál zaměstnaný akreditovanou základní nebo střední školou či veřejnou nebo soukromou univerzitou či vyš

Doklad o splnění podmínek

K prokázání splnění podmínek pro používání programu Adobe ve verzi pro studenty a učitele jsou vyžadovány následující dokumenty.

Studenti

Studenti musí předložit kopii platného a aktuálního studentského průkazu, který obsahuje jméno, datum a fotografii. Pokud takový průkaz nemáte, musíte místo něj předložit kopii platného identifikačního průkazu s fotografií a jeden z následujících dokladů:

 • oficiální a aktuální studentský průkaz, který neobsahuje fotografii, ale obsahuje jméno a datum,
 • oficiální a aktuální výkaz o studiu, obsahující název školy a jméno studenta,
 • oficiální a aktuální vyúčtování školného, obsahující název školy a jméno studenta,
 • oficiální a aktuální vysvědčení, obsahující název školy a jméno studenta,
 • jiný oficiální doklad o zápisu do školy opatřený datem.

Studenti mladší 18 let, kteří nemají žádný platný průkaz obsahující fotografii, mohou předložit oficiální dopis od své kvalifikované vzdělávací instituce, který bude obsahovat jejich jméno a aktuální stav zápisu do školy.

Učitelé, profesorský sbor a personál

Učitelé, profesorský sbor a personál musí předložit kopii platného a aktuálního školního průkazu, který obsahuje jméno, datum a fotografii. Pokud takový průkaz nemáte, musíte místo něj předložit kopii platného identifikačního průkazu s fotografií a jeden z následujících dokladů:

 • doklad o výplatě mzdy profesorskému sboru či personálu,
 • oficiální dopis od matrikáře příslušné vzdělávací organizace.

Digitální formát dokladu o splnění podmínek

K vytvoření kopie vašeho dokladu o splnění podmínek můžete použít digitální fotoaparát nebo skener. Ujistěte se, že všechny dokumenty jsou čitelné a rozměrově správné. Přijatelné formáty jsou JPEG, GIF a PDF. Pokud nemůžete vytvořit digitální kopie dokladu o splnění podmínek, můžete kopie těchto dokumentů zaslat faxem.

V případě, že máte jiný doklad o studiu, prosím, kontaktujte předem Zákaznické středisko Adobe.

Mechanismus dodávky - platí POUZE pro trvalé licence

Než začnete, budete potřebovat následující:

 • vaši aktuální e-mailovou adresu, abychom vás mohli kontaktovat, jakmile bude k dispozici vaše sériové číslo,
 • kód kupónu, který je vytištěn v levém horním rohu u pokynů k postupu na dokladu o plnění objednávky na verzi pro studenty a učitele (uvnitř balení vaší verze pro studenty a učitele),
 • digitální kopie dokladu o splnění podmínek (požadované dokumenty a přijatelné formáty viz níže).

Doporučujeme tuto stranu uložit na plochu (nebo vytisknout). V případě potřeby tak budete mít tyto pokyny k dispozici.

Krok 1: Připojte se k internetu: Přejděte do portálu zákaznické podpory společnosti Adobe.*

Krok 2: Vytvořte Adobe ID: Přihlaste se do portálu pomocí vašeho Adobe ID. Pokud nemáte Adobe ID, tak jej ID vytvořte. Toto ID budete potřebovat k získání sériového čísla online a také při jakýchkoliv dalších dotazech týkajících se podpory.

Krok 3: Předložte údaje o splnění podmínek: Vyplňte online formulář o plnění objednávky na verzi pro studenty a učitele.

Krok 4: Nahrajte doklad o splnění podmínek: Přiložte digitální kopii dokladu o splnění podmínek a odešlete záznamy na zákaznický servis.

Krok 5: Získejte sériové číslo: Do dvou pracovních dnů obdržíte e-mail ze společnosti Adobe. Tento e-mail bude obsahovat vaše sériové číslo v přiloženém souboru ve formátu PDF. Sériové číslo také můžete vyhledat po přihlášení do portálu zákaznické podpory společnosti Adobe pomocí svého Adobe ID a po otevření záznamů pro zákaznický servis, které jste vytvořili při odesílání dokladu o splnění podmínek.

Krok 6: Nainstalujte produkt: Nainstalujte software ve verzi pro studenty a učitele. Zadejte sériové číslo, které jste získali od zákaznické podpory společnosti Adobe, jakmile budete vyzváni.

Kompletní přehled cen nabízíme v našem internetovém obchodě .

OMEZENÍ V UŽÍVÁNÍ

Můžete zakoupit pouze jednu licenci k produktu Adobe ve verzi pro studenty a učitele. Tuto licenci je možné použít pouze na soukromém počítači. Produkty verze pro studenty a učitele nesmí být dále prodávány.

Více informací

Kompletní popis nabídky trvalých licencí pro studenty a učitele je k dispozici na českých stránkách Adobe .