Adobe licence pro školy

Vyberte si ten správný typ licencování software Adobe pro vaši školu.
Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

Školní licence software Adobe (dále jako EDU) mohou nakupovat všechny typy státních i soukromých škol, nabízející minimálně dvouleté denní studium a registrované u ministerstva školství. V rámci některých licenčních programů mohou EDU licence nakupovat i neziskové organizace. Pro studenty a učitele jsou určeny speciální studentské licence.

Adobe TLP/CLP licence - permanentní (trvalé)

Časově neomezené licence vybraných produktů Adobe - pouze produkty Acrobat Pro, Captivate, Presenter, Photoshop Elements, Premiere Elements a některé serverové produkty.
Prodej trvalých licencí produktů Adobe pro grafiku, web a design (Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash apod.) byl ukončen v roce 2015 a tyto produkty lze nakoupit již jen formou časově omezených licencí - viz. VIP licence níže v odstavci B.

POZNÁMKA: Většina českých a slovenských vysokých škol má aktivní kontrakt na nákup software Adobe prostřednictvím sdružení EUNIS - více informací zde.

TLP Licence

Pro školy bez Adobe CLP kontraktu využívající softwaru Adobe ojediněle nebo v menším množství (jednorázový nákup pod cca. 120 - 150.000 Kč). 
Také pro neziskové organizace.

CLP Licence

Pro školy s aktivním Adobe CLP kontraktem (získaným individuálně nebo v rámci členství ve sdružení  vysokých škol EUNIS) nebo pro školy bez kontraktu, nakupující jednorázově větší množství licencí .

Adobe VIP licence - časově omezené

Časově omezené licence produktů řady Creative Cloud (CC) - celého balíku Adobe CC All Apps nebo individuálních produktů jako Photoshop CC, Illustrator CC, Indesign CC, Acrobat DC, AfterEffects CC, Premiere Pro CC, Dreamweaver CC, Animate CC (dříve Flash) a další. Nové licence jsou časově omezeny na 1-4 roky dle vašeho rozhodnutí při nákupu, prodloužení stávajících licencí je možné vždy jen o jeden rok (v případě potřeby prodloužení o více než jeden rok lze stávající licenci nechat vyexpirovat a nahradit novou licencí novou na 1-4 roky.) Licence zahrnuje možnost automatických aktualizací na nové verze bez dalších poplatků po dobu platnosti licence.

Časově omezené licence Adobe Creative Cloud jsou pro školy k dispozici ve dvou varintách - DEVICE nebo NAMED.

POZNÁMKA: Většina českých a slovenských vysokých škol má aktivní kontrakt na nákup software Adobe prostřednictvím sdružení EUNIS - více informací zde.

licence typu DEVICE

POUZE KOMPLETNÍ SADY ADOBE CREATIVE CLOUD
(pro jednotlivé aplikace již není nabízeno).
Určeno pro anonymní instalace na sdílených počítačích, např. v učebnách.
Licence je vázána na konkrétní počítač, lze ji ale v případě potřeby přenést jinam. Obsahuje pouze desktopové aplikace, on-line služby v této variantě nejsou k dispozici. Druhá instalace pro práci z domu není možná.

licence typu NAMED

Určeno primárně pro individuální použití na školách - např. pro učitele a zaměstnance školy. Licence je přenosná (vázaná na email / Adobe ID uživatele) a jejich správu provádí pověřený administrátor školy prostřednictím webového rozhraní. Obsahuje desktopové aplikace i všechny on-line služby jako u komečních verzí (stovky fontů, 100GB on-line prostoru, sdílení a komentování souborů apod.). Možnost druhé instalace pro práci z domu nebo na cestách.

Speciální nabídka pro základní a střední školy

Creative Cloud 500+ Multilicense NAMED - multilicence pro ZŠ/SŠ

Varianta školní multilicence pro základní a střední školy (K-12 500+ NAMED Multilicense) určená studentům, učitelům a pracovníkům školy pro jmenovité přidělení licencí. Umožňuje osobám s přidělenou licencí využívat aplikace Adobe jak při výuce, tak i na domácí přípravu. A to včetně doplňkových mobilních aplikací a online služeb. K dispozici formou sady Adobe Creative Cloud pro počet od 500 licencí výš.

Creative Cloud 25+ Multilicense DEVICE - multilicence pro ZŠ/SŠ

Školní multilicence pro základní a střední školy (K-12 25+ DEVICEMultilicense) - časově omezená licence produktů verze CC určených pro výuku i učitele za výhodnějších cenových podmínek, s instalací vázanou na zařízení. K dispozici formou sady desktopových aplikací Adobe Creative Cloud pro počet od 25 počítačů

(Upozornění - cenově výhodnější již od požadavku na nákup sad Creative Cloud pro 3 a více počítačů).

Potřebujete poradit?

(+420) 585 227 272

v pracovní dny od 9:00 - 16:00

Podrobnější popis nabídky pro školství na stránkách www.Adobe.cz.

Digital Media s.r.o. je certifikovaný GOLD partner společnosti Adobe pro prodej kompletní nabídky Adobe licencí pro školství.

certifikace