Kreativní nástroje pro grafiky a fotografy.

Software, hardware a školení pro kreativní profesionály.

Software & hardware pro grafiky

Jsme distributory či partnery firem Adobe Systems, Wacom, 3D Connexion, a dalších.

Více ...

Vstupte do světa 3D

Chcete přidat svým projektům další rozměr? Vstupte do světa 3D grafiky pomocí programu Cinema 4D s propojením na Photoshop a Illustrator.

Více ...

 

 

Software pro 2D grafiku

Adobe Creative Cloud video

Adobe Creative Cloud

Řešení výrobce Adobe Systems pro grafiku, video a web. Obsahuje více než 16 desktopových programů včetně Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver, Acrobat, Premiere Pro, After Effects, Animate a dalších. Plus řadu online služeb a doplňků.

informace o Adobe Creative Cloud ›

Adobe Photoshop Screenshot

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop je světovým standardem v oblasti zpracování digitální grafiky. Tento neskutečně robustní, ale zároveň snadno ovladatelný program nabízí všem grafikům a designérům neuvěřitelné množství nástrojů na tvorbu a úpravu digitální grafiky. Jediným limitem je vaše kreativita.

popis produktu ›

Adobe InDesign Screenshot

Adobe InDesign

Adobe InDesign je všestranná aplikace pro počítačovou sazbu, která nabízí dokonalé ovládání designu a typografie až na úroveň pixelů. Nový Adobe InDesign CC boří hranice mezi publikováním pro tisk a on-line média. Nyní můžete přímo v InDesignu vytvářet interaktivní on-line dokumenty pro libovolná zařízení: tisk, web, mobilní zařízení - tablety, smartphony, ePub.

popis produktu ›

Adobe Illustrator Screenshot

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator patří mezi celosvětově nejpopulárnější nástroje pro práci s vektorovou grafikou. Aplikace, kterou používají profesionálové v oblasti návrhů po celém světě, poskytuje přesnost a výkon v podobě propracovaných kreslicích nástrojů, výrazných přirozených štětců, řady časově úsporných prvků a integrace s dalšími nástroji Adobe.

popis produktu ›

Adobe Acrobat Screenshot

Adobe Acrobat

Adobe Acrobat pomáhá vytvářet působivé dokumenty PDF, usnadňuje spolupráci a zjednodušuje revize. Objevte pohodlnější způsob práce. Produkty řady Adobe Acrobat umožňují podnikům, technickým a kreativním profesionálům spolehlivě komunikovat a spolupracovat pomocí souborů Adobe PDF, což je dnes v podstatě standardní formát pro elektronickou výměnu dokumentů. Umožňuje převádět informace z celé řady aplikací snadno a spolehlivě do formátu Adobe PDF pro bezpečnou komunikaci a spolupráci s kolegy, zákazníky a partnery bez ohledu na platformu.

popis produktu ›